Цікаві факти про сантехніці (9 фото)

0
371

Сам термін «сантехніка» з’явився в результаті злиття слів «санітарна» і «техніка». Сьогодні сантехнікою найчастіше називають будь-які пристрої, що мають яку-небудь зв’язок з системами каналізації, вентиляції, опалення та тепло-водо-газопостачання. До того ж, під словом «сантехніка» розуміється обладнання, яке встановлюється в туалетах і ванних кімнатах. До їх числа відносяться унітази, раковини, ванни, душові кабіни, біде і інше обладнання.

В Японії, відомої своєю тягою до технологій, існують навіть унітази з функцією голосового управління для зливу. Такий унітаз здатний розпізнавати команди на більш ніж тридцяти мовах.
Интересные факты о сантехнике (9 фото)

75% людей вішають туалетний папір на спеціальний тримач таким чином, щоб його стулка перебувала спереду. На те, щоб з’ясувати цей факт, було витрачено більше ста тисяч доларів!

Георг II, король Великобританії в 18 столітті, помер внаслідок падіння з унітазу.
Интересные факты о сантехнике (9 фото)

Назва ванної кімнати в певні історичні періоди в різних країнах світу звучало абсолютно по-різному – вона була і «обителлю жаху» в Єгипті, і «Necessarium» у римлян, і «будинком пізнання» (так її назвала англійська династія Тюдорів), і «смердючим домом» у Франції.
Середньостатистична людина проводить три повних роки життя в туалеті.

Аль Моне винайшов єдиний кран для управління і холодною і гарячою водою в 1939 році.
Интересные факты о сантехнике (9 фото)

Люк забезпечується круглими кришками, так як, якщо б вони були розташовані ребром, то не змогли б стати свого отвір.
Интересные факты о сантехнике (9 фото)

А ви знали, що існують рушникосушки вартістю приблизно 2200 доларів, таким полотенцесушителем є ARBONIA Karomix – він має унікальний дизайн, досить великий розмір і чітку геометричну структуру. Цікаво те, що він має дистанційне керування, але, на жаль, таке обладнання може собі дозволити не кожен, ну а купити полотенцесушитель в Києві в Budmagazin – один з найкращих варіантів для бюджетних випадків, найцікавіше, що обладнання можна замовити навіть не виходячи з дому через інтернет-магазин.
Интересные факты о сантехнике (9 фото)

Широко застосовуються сьогодні в області сантехніки мідні труби є зразком якості. Цікаво, що при закладці труби більше трьох тисяч років тому, єгиптяни застосовували абсолютно той же матеріал, з якого робляться сучасні сантехнічні труби.

Не у всі часи матеріалом для труб сантехніки служив метал. У 1800 році Монреаль і Бостон застосовували для цих цілей труби з дерева. Щоб зробити таку трубу, потрібно було виконати в цілісному колоді отвір, що звужується до кінців.
Интересные факты о сантехнике (9 фото)

У Венеції досі не побудована каналізація. У підсумку, всі відходи людської життєдіяльності змиваються по каналах двічі на день – під час припливів.
Интересные факты о сантехнике (9 фото)

У 1987 році в Австралії влаштовувалися гонки на чавунних ваннах – 57 км було подолано за годину і 22 хвилини.
Интересные факты о сантехнике (9 фото)

Приблизно в цей же час в Дубаї продали найдорожчу ванну за один мільйон фунтів стерлінгів. Сама ж гігантська ванна була знайдена в Росії. Її діаметр становив сім метрів, а висота – два метри. Важила ця ванна 160 тонн..
Интересные факты о сантехнике (9 фото)