Цікаві факти про сни

0
498

Ще в давні часи люди потребували пояснення снів, тому з’явилися перші сонники. У давнину вірили в будь-яку реальність, тому не могли провести грань між сновидінням і реальним життям. Вони вірили, що всі сни відіграють певну роль у житті людей, тому стали тлумачити сни. У Стародавньому Єгипті люди приділяли сну особливу увагу і навіть вибудовували храмові комплекси богам, покровителям сну.

В цих комплексах служили спеціальні жерці – хранителі сну людського, при чому сну не кожної людини, а тільки самого знатного. Ці жерці тлумачили будь-сон і саме вони написали перший сонник на папірусі. Ці сонники були доступні в храмі, але знову таки тільки для верховних володарів.

Але з приходом середньовіччя, відношенню до сну різко змінилося в негативну сторону. В ті часи величезну силу набрала Церква, а церква переслідувала сонники і називала їх поплічниками диявола, а під час сну людиною заволодіває сам сатана. Пізніше, коли Церква ослабла, у людей вже склалася думка про непотрібність сновидінь і сприймали його просто як шум, але з появою у світі науки і психології Зигмунда Фрейда ставлення до снів знову різко змінилося. А сонником Фрейда люди користуються і донині.

А в сучасному світі сонників стало на стільки багато, що цим користуються шахраї, вигадую помилкові тлумачення. Але якщо ви все ж бажаєте довіритися професійного тлумачення і хочете дізнатися правду про сни людських і що вони означають ви можете скористатися унікальним сонником і прямо в онлайн режимі на http://sonnik.mpv.ru/.

А тепер кілька цікавих фактів про сон:
1. 18 днів, 21 годину і 40 хвилин – це світовий рекорд на тривалу відсутність сну, який увійшов в єдину у своєму роді Книгу рекордів Гіннеса.

2. Медицина довела, що уві сні людина може передбачати наближення якої-небудь хвороби, так наприклад, якщо уві сні болить груди – це провісник бронхіту.

3. Багатьом людям сняться чорно-білі сни – таких снів припадає близько 20 %, навіть сліпі бачать сни. Взагалі всі люди бачать сни, просто деякі люди просто забувають і впевнені, що вони нічого не бачили.

4. Сомніфобія – це страх людей, які бояться побачити сон.

5. І насамкінець, дослідження довели, що 6-7 годинний сон більш корисний, ніж 8-годинний сон.