В Японії є святиня, лікуюча геморой (2 фото)

0
281

В Японії неймовірно багато самих різних святих місць. Зовсім недавно ми розповідали про храмі Карубе, в який люди приходять для того, щоб вклонитися жіночих грудей і іншим синтоїстським святинь, а потім закопати кілька зламаних голок в тофу (соєвий сир). Але самою дивною святинею, яку можна там зустріти, є, ймовірно, храм Кунигами в префектурі Точігі, в якому, імовірно, можна запобігти або вилікувати геморой.

Яким же чином святині вдається лікувати настільки болісне захворювання? Ну, у нас припущень приблизно стільки ж, скільки і у вас. Все, що нам відомо: люди, які миють свою задню частину в сусідній річці, а потім їдять запропоновані їм тут яйця, повністю виліковуються від геморою.
Хоча в даний час люди вже припинили мити свої «задні фасади» на публіці. Замість цього вони просто повертаються, вказують своїм задом на гладке, сяюче, овальний камінь, що стоїть в центрі храму, і одночасно з цим читають досить забавне заклинання. Передбачається, що ці дії можуть вилікувати людину від геморою. А якщо людина здорова, то ці дії можуть запобігти появі геморою.
В Японії є святиня, лікуюча геморой
В Японии есть святыня, лечащая геморрой (2 фото)

«Кисаи» — це щорічний фестиваль, що проходить у храмі Кунигами. В цей час туди прибувають натовпи людей, які бажають вилікуватися від своєї недуги. Цій традиції вже ціле століття, але в 1988-му році фестивалі проводити перестали. Однак через кілька років традиція була відновлена, у зв’язку з раптовим збільшенням числа випадків захворювання гемороєм серед японців. На фестивалі цього року було відмічено приблизно 70 високопоставлених японських чиновників. Кожен з них шанобливо вклонився, а потім вказав своєю прямою кишкою на блискучий овальний камінь. Це був кумедний випадок, і ймовірно, кожен з цих людей забув про свого болю, принаймні на один день.
Джерело