Вибір рушниці для жінки

10-16-2019

Вибір мисливської рушниці для представниці прекрасної статі питання делікатне і неоднозначний. Це зброя (для спорту або полювання) має відповідати ряду специфічних вимог для забезпечення комфортної стрільби. Хочемо порекомендувати купити мисливську рушницю на сайті в мисливський магазин

Основними відмітними рисами “жіночої” рушниці є:

невелика вага
відносно короткий приклад (так як в середньому передпліччя у жінки коротше, ніж у чоловіка)
хороша балансування рушниці
комфортна віддача

Крім того, важливим є вибір калібру. Безперечно, рушниці 20 і 16 калібрів матимуть меншу вагу в спорядженому стані, більш комфортну віддачу, та й самі патрони менше, ніж у 12 калібру, а значить, буде трохи легше патронаш. 12 калібр для панянки може бути важкуватий, варто пам’ятати, що це рушниця в зарядженому вигляді буде не раз вскидываться на стенді або в полі. Хоча, при правильно підігнаному ложі, постріл з рушниці цього калібру може бути досить комфортним у ряду моделей.

Необхідно пам’ятати, що вибір рушниці для будь-якого мисливця, незалежно від статі, це дуже індивідуальний процес і те, що підходить одному, іншому може не підійти в силу конституції й особистих переваг.

Вибір між двоствольним і одноствольным рушницею залежить від мети придбання самого рушниці, але варто відзначити, що одноствольні напівавтомати, в середньому, мають більш легку вагу, ніж двостволки.
Щоб зорієнтувати читача у величезному асортименті рушниць, представлених на сьогоднішній день в магазинах, розглянемо ряд найбільш популярних рушниць серед жінок.

Серед одноствольних рушниць можна виділити ІЖ-18, призначене для промислової і аматорської полювання. Це однозарядна рушниця важить всього 2,7 кг в 12 калібрі і може стати відмінним інструментом в умілих жіночих руках.
жінка з рушницямсамозарядні рушниці часто легше двостволок і дозволяють зробити більше пострілів.

Це лише деякі з тих моделей, які можуть стати чудовою зброєю для жінки. Не варто намагатися знайти якесь «ідеальне рушницю», адже в кожному окремому випадку, ідеал – це те, що підходить саме вам.