Як вибрати інвестора

1-22-2019

Как выбрать инвестора
Як вибрати ліквідний об’єкт нерухомості.
Токож хочемо вам порекомендувати how to invest 50 000 dollars
Інвестор в нерухомість вибирає ліквідний об’єкт. Квартира в цьому випадку є товаром, який повинен вигідно продаватися з плином часу. Визначити ліквідність об’єкта можна визначити на старті проекту будівництва.
Щоб не помилитися у своїх вкладеннях, потрібно провести оцінку ліквідності і зробити правильний вибір всупереч порадам агентів нерухомості. Якщо ви плануєте покупку новобудови в якості інвестиції, вам належить вибір об’єкта і ви хочете витратити час і сили даремно, то продовжуйте читати цю статтю.
Якщо ви вибираєте квартиру для життя або своїм дітям, то 10 правил ліквідності, як і всі інші фішки з цього каналу не працюють.
При виборі квартири для життя, я вважаю, потрібно вибирати район, друзів, які живуть недалеко, батьки, які можуть прийти в гості, близькість постійної улюбленої роботи.
Для деяких важливо мати можливість втілити свої дизайнерські здібності, тому вони купують квартиру без обробки і з вільним плануванням. У кожного свої критерії для вибору квартири для проживання.
Мова йде про новобудовах, саме про новому споруджуваному житло з фокусом на Санкт – Петербург.
Наприклад, Парнас в Санкт – Петербурзі. Там є монополіст Главстрой – СПб, який вже всіх дістав. Тому коли там починають свої проекти зараз ЛСР або КВС – це як бальзам на душу і інвесторам, і покупцям.
Оцінити ліквідність купується новобудови – це значить дати чітку відповідь на питання: чому цю квартиру повинні купити. які аргументи я наведу під час продажу потеницальному покупцеві.
Щоб відповісти на ці питання, потрібно проаналізувати ряд факторів на предмет: “так” або “ні”. Якщо відповідей “так” менше 8, то ліквідність низька і продавати буде складніше. Приймаючи рішення про покупку, потрібно спиратися на кілька оцінок і результатів аналізів, а не тільки ліквідність.
Але якщо по ряду інших параметрів квартира не проходить (низька рентабельність, погана інфраструктура, далеко від зупинки), то погана ліквідність того ж може призвести до біди.
Комплексне освоєння території (КІТ) 1 – 3 чергу, не більше.
Їхати або (в ідеалі) йти до метро – максимум 10 хвилин. Це поганий об’єкт нерухомості для інвестицій. Немає нічого гірше, ніж йти з роботи додому і не мати можливості зарулити в магазин за хлібом. Або, як мінімум, їх планують зводити і про це пишуть в офіційних новинах забудовника. Тим, що прописуючись в області, ви автоматично стаєте відвідувачем всіх областях поліклінік, дитсадків і шкіл. Якість сервісу в області, як відомо, значно нижче, ніж в місті.
Якщо вам сподобалася стаття, обов’язково ставте лайк, відправте посилання своїм друзям – інвесторам і підписуйтесь самі на цей канал.