Незвичайні хвороби світу (9 фото)

0
372

Як і я кожен з вас вірить в те, що незабаром буде створено ліки від усіх хвороб, але такого поки немає. Існує величезна кількість захворювань, з якими бореться людство – ВІЛ, рак, ЗІК та багато інших. І, напевно, в найближчому майбутньому ліки буде створено, адже на це витрачають величезні ресурси.

Деякі хвороби можна подолати самому – це слабкі форми ГРВІ чи інші не важкі хвороби, а щоб побороти інші, більш серйозні хвороби, доводиться дуже постаратися, як наприклад наш співвітчизник Валентин Іванович Дікуль, який з самого дитинства мріяв бути циркачем, а коли його мрія здійснилася і кар’єра повинна була піти в гору, у віці 14 років, виконуючи черговий трюк на канаті на висоті 13 метрів він упав і пошкодив хребет, після чого його паралізувало ноги. перед ним став вибір або залишатися інвалідом на все життя чи знайти вихід з даної ситуації – він вибрав друге і не маючи ніякого уявлення про анатомію людини, став тренувати м’язи спини, шиї, рук, плечей. Потім він вирішив задіяти паралізовані ноги і з допомогою спеціального пристосування став качати м’язи ніг. Яким було здивування, коли його ноги стали відновлюватися, а в 21 він вже знову виконував на ногах карколомні номери у цирку, здіймаючи неймовірний вагу.
Необычные болезни мира (9 фото)

Але така воля дано не кожному, тому при будь-яких пошкодженнях необхідно копітка лікування і спостереження у фахівців. Так одне з найбільш небезпечних і поширених захворювань – міжхребцева грижа, яка, до речі, може виникнути, крім генетичних особливостей, але і з-за падінь, як у випадку з Дикулем, краще лікувати в спеціалізованих центрах. Лікування міжхребцевих гриж метамерным методом – це унікальна методика, яку здійснює медичний центр Берсенєва, пропоную поглянути.
Необычные болезни мира (9 фото)

Ми з вами перерахували хвороби, з яким бореться весь світ, які можна перебороти вольовими зусиллями і над якими краще боротися під контролем фахівців. А є хвороби, на які хворіють лише 1-2 людини на планеті, і ліки над ними не придумано і швидше за все придумано не буде, про них-то і піде мова.

1. Синдром вибухаючої голови – хвороба з такою назвою не тягне за собою вибух голови по справжньому, а не супроводжується постійними больовими відчуттями, в основному – це людина чує різні звуки тріска, шуму, клацань і інше. Ця хвороба не постійнодіюча – зазвичай людина, що страждає цією хворобою, поспавши, перестає їх чути.
Необычные болезни мира (9 фото)

2. Синдром розладу мовлення – людина, що отримав травму мозку – починає говорити з іншою інтонацією, швидкість, тому складається перше відчуття, що він іноземець і намагається розмовляти нашою мовою. За всю історію відзначено лише 5 десятків людей, які страждали цим захворюванням, після терапії деякі повернули собі колишню мова, а більшість все життя страждають від цієї хвороби.

3. Сімейне безсоння – на самому ледве страшна хвороба, яка передається з генами. Людина починає з року в рік спати менше, поки сон не зникає повністю. Людина починає страждати галюцинаціями і незабаром помирає. Всього відомо близько 40 таких сімей, які страждають цією безсонням.
Необычные болезни мира (9 фото)

4. Існує хвороба, при якій люди не відчувають болю. Здається як добре – життя без страждань і болю, але насправді все зовсім навпаки, адже біль – це сигнал небезпеки життєдіяльності людини. Адже без болю людина просто не помітить випалення, подряпини, а часом і більш серйозних ушкоджень, які в подальшому можуть призвести до летального результату. Даною хворобою страждають близько 100 осіб.

5. Гипертрихозис – про нього ми вже писали в статті про дівчинку-перевертня. Як ви здогадалися це хвороба, при якій волосся безконтрольно ростуть по всьому тілу людини, в тому числі і на обличчі. Відомо 50 випадків з таким захворюванням. В основному ця генетична хвороба. У 2008 році вчені виявили, що при введенні тестостерону – він заморожує зростання волосся на тілі, що може стати ідеальним ліками для таких хворих.
Необычные болезни мира (9 фото)

6. Існує хвороба, при якій людина не може визначити розміри предмета – маленькі здаються гігантськими, а величезні – крихітними. Така хвороба називається – синдром Аліси в країні чудес. Він виникає при прийомі галюциногенів або при пухлини.
Необычные болезни мира (9 фото)

7. Дуже незвичайна і досить складна хвороба – це синдром Мебіуса – при ньому людина геть не може керувати своїми м’язами особи: не може посміхатися, плакати, сміятися та інше. Людей, які страждають таким синдром на Землі дуже мало.

8. Існує хвороба, яка в тій чи іншій мірі допомагає людині – це синестезія, людина, що страждає цією хворобою може бачити звуки, відчувати предмети мистецтво. Даною хворобою “страждають” люди, що втратили слух або зір, або творчі особистості: музиканти, художники, скульптори.
Необычные болезни мира (9 фото)

9. Про наступному хвороби ми вже згадували раніше на нашому сайті – це хвороба Прогери, при якому шкіра і внутрішні органи людини передчасно старіють. Основними формами є у дітей – синдром Гетчинсона (Хатчінсона)-Гілфорда і у дорослих – синдром Вернера.
Необычные болезни мира (9 фото)

10. Громадянка Британії Ланкашир Менді Селларс страждає хворобою, при якій її ноги збільшуються в розмірах. Дану хворобу, на думку лікарів, неможливо вилікувати, єдиний вихід ампутація ніг, адже в її 33 роки її вага досягає 125 кг, з яких вага ніг 95 кг., що створює навантаження на серце та інші органи.
Необычные болезни мира (9 фото)