Рулонні штори системи UNI 1 (УНІ 1)

0
501

Оформлення віконного простору — важлива складова повноцінного інтер’єру. Зробити вікно не просто красивим, але ще і забезпечити себе надійним захистом від сонячних променів і настирливих поглядів допоможуть рулонні штори системи UNI 1. Від моделі MINI відрізняються наявністю короби. Його ще називають касетою. Вона служить сховищем для полотна, яке в неї ховається при згортанні.

Особливості касетних систем

Вибираючи надійну сонцезахисну систему для свого вікна, багато дивляться на ціни, на якість виконання і на дизайнерське оформлення. Ці три критерії є ключовими і для тих, хто вибирає касетні штори системи УНІ 1.

Переваги такої конструкції очевидні для багатьох експертів, розповімо про них і Вам. Ключове відмітна перевага даної серії полягає в тому, що при згортанні полотно є надійно захищеним від бруду, пилу і впливу агресивних сонячних променів. Все це можливо за рахунок того, що в процесі виробництва таких шторок була використана міцна тканина, стійка до різних зовнішніх впливів. У теж час, багато касетні рулонні штори УНІ просочують спеціальними засобами, які багаторазово збільшують зносостійкість і захисні можливості.

Перед тим, як купити касетні штори системи uni 1, необхідно обов’язково врахувати, що вони підходять тільки для євровікон і пластикових конструкцій. При бажанні встановити таку систему на дерев’яні стулки, доведеться замовляти систему MINI або UNI 2.

Особливості рулонних систем

Рулонні штори УНІ купити можна в будь-якому спеціалізованому інтернет-магазині. Важливо тільки підібрати перевірений і надійний ресурс, щоб не зіткнутися з шахраями. Оперативна доставка своєчасно привезе замовлення. Після чого можна буде приступати до установки. Для цього необхідно прикріпити короб (з механізмом і валом) прямо на штапик (віконний). При русі полотна Ви зможете зауважити, що полотно рухається впритул до скла. Так і повинно бути. Подібна щільність забезпечується за рахунок бічних напрямних, що теж закріпленим на штапик.

Рулонні штори системи УНІ 1 володіють такими перевагами:
1. Легкість установки: досить скористатися спеціальною липкою стрічкою або прихованими саморізами.

2. Тривалим терміном служби механізму, завдяки відмінній захист від бруду, пилу та випадкового потрапляння різних дрібних предметів.

3. Широким асортиментом тканин: різної фактури, кольору і щільності.

Джерело: http://market-z.ru