Як купити трифазний генератор дизельний у Києві

0
380

Безсумнівно, побутова дизельна електростанція необхідна практично для кожного приватного домогосподарства в Україні. З недавніх пір резервний дизель генератор для дачі та котеджі прагне купити кожен житель в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську чи Львові. Високий попит на автономні електрогенератори пов’язаний, як з істотним погіршенням якості основного енергопостачання в останні роки, так і з підвищенням добробуту населення України.

Те, яким чином буде запускатися побутової дизельний генератор, є одним з основних питань при виборі обладнання. Вивчіть варіанти того, як можна включати трифазний генератор дизельний, за посиланням. Дизельна електростанція, купити яку планується для будинку можна запускати безпосередньо з пульта управління, а можна і з віддаленого сигналу. Для другого способу включення знадобитися дизель генератор з автозапуском. Такий агрегат потребує спеціальної настройки, яку найкраще може виконати професійний інженер. Практично кожен дизельний електрогенератор в Україні має цифрову панель керування з рідкокристалічним дисплеєм. Для того щоб така установка почала включатися автоматично, необхідно придбати АВР і на лицьовій панелі керування пристрою натиснути потрібний символ, що перемкне його у відповідний режим роботи. Про те, що дизельний генератор 10 кВт, 50 кВт або 100 кВт працює автономно, свідчить загоряння відповідного індикатора на контролері. Найчастіше це світлодіод зеленого кольору.

Нерідко ручної генератор дизельний необхідно запустити під навантаженням при низьких температурах навколишнього середовища. До такого включення бажано провести попередні перевірки працездатності обладнання. Краще всього заздалегідь попередити про майбутнє включення оточуючих людей. Якщо промислові дизельні генератори поставляються з рідинною системою охолодження двигуна, то обов’язково застосовуйте охолоджуючу рідину, яка не буде замерзати до -30°C. Найчастіше використовується 50% процентний розчин антифризу.

Щоб дизельна електростанція в Києві, Харкові чи Одесі прослужила максимально довго – рекомендується придбати підігрівач сорочки двигуна. Такий нагрівальний елемент забезпечить надійне включення агрегату в несприятливих погодних умовах, за умови, що він підключений до зовнішнього джерела енергопостачання з відповідним номінальним значенням напруги. Аварійний дизель генератор SDMO, FG WILSON, CUMMINS або CATERPILLAR поставляється з автоматичним підігрівом, який підтримує температуру теплоносія на рівні не нижче 32°C. Це дозволяє установці приймати навантаження протягом 10 секунд після запуску. Якщо ж дизельний електрогенератор укомплектований підігрівом, але температура охолоджуючої рідини з якої-небудь причини опустилася нижче 21°C, то на панелі керування пристрою з’явиться повідомлення «Холодний пуск» і загориться відповідний світлодіод. Відсутність нагрівального елемента змушує користувача при температурі нижче 4°C підключати споживачів на автономний генератор дизельний через 2 хвилини після включення для того, щоб двигун міг прогрітися.

Для забезпечення безперебійності енергопостачання та скорочення витрат не зайвим буде купити сонячні батареї в Україні. В основному це пов’язано з введенням «зеленого» тарифу в нашій країні. Завдяки цим законом власники дачі або котеджу можуть встановити фотоелектричні модулі у себе на даху або вільної території і самостійно генерувати енергію для власних потреб і експорту в зовнішню мережу. Так як «зелений» тариф істотно вище стандартного тарифу на енергопостачання від держави, то сонячна електростанція на 10 кВт, 20 кВт або 30 кВт зможе окупитися протягом 5 – 7 років. Вивчіть матеріали про те, які бувають сонячні батареї для дому, тут. Фотоелектрична панель в Україні за останні роки стала істотно нижче в ціні. Завдяки цьому сонячні електростанції значно подешевшали, так як витрати на фотоелектричний модуль складають близько 60% від загальної вартості рішення. Якщо раніше сонячна панель коштувала в середньому 1$ за 1Вт встановленої потужності, то зараз ціна опустилася до рівня 0,6 – 0,65$ на 1Вт в залежності від якості і типу кристала. Знижені ціни та наявність «зеленого» тарифу все більше мотивує власників приватних будинків встановлювати на своїх ділянках сонячні батареї в Києві, Львові або Дніпропетровську.

Якщо об’єкт розташований на території, де світло пропадає більш ніж на 1000 годин на рік, то сонячна електростанція для будинку буде вигідна не тільки для економії на енергопостачанні, але для забезпечення безперебійного живлення. Це пов’язано з тим що у такому рішенні вже потрібно враховувати повну вартість володінь, а не тільки початкові витрати на придбання обладнання. Якщо придбати сонячну батарею з акумуляторами, то вони будуть накопичувати енергію і віддавати її при зникненні мережі. Спочатку таке рішення буде дорожче, ніж встановити автономний дизельний генератор. Однак якщо порахувати, скільки грошей буде витрачено на технічне обслуговування електростанцій, то вийде, що сонячна батарея в Україні стає вигідніше. Якщо ж знадобиться дорогий ремонт електрогенераторів, що часто трапляється при їх роботі більше 1000 мотогодин в рік, то різниця у вартості володіння зросте ще більше. У будь-якому випадку, перш ніж придбати сонячну електростанцію, попросіть дослідну компанію грамотно порахувати початкові витрати, виробництво енергії за рік, врахувати втрати в кабельних лініях і акумуляторах. Тільки в такому разі можна зробити правильний порівняльний аналіз, і зрозумілий, який варіант системи резервного енергопостачання буде вигідним для вашого будинку.