Жити в гармонії (4 фото)

0
407

Хочете добитися успіху в житті? Покладіться у цьому тільки на себе, головне для досягнення поставленої мети – це Гармонія Життя. Головне – з чого почати, адже не дарма кажуть, що початок – це половина справи. Не беріться за все відразу. Починайте з малого, поступово збільшуючи темп і обсяг робіт. Те мале, з чого ви почали, має стати базою, опорою для подальших кроків. Наберіться терпіння. Що краще: відразу всі, але так-сяк, або поступово, але грунтовно?

Ваші думки можуть стати вашим супротивником або союзників. Все залежить від того, наскільки вони позитивні або негативні. Про матеріальність думки відомо всім. Якщо ви, починаючи якусь справу, чи думаєте про його успіх, вас чекає успіх. Будете мислити песимістично, в усьому шукати підступ, він не забариться з’явитися в самий невідповідний момент. Мисліть завжди і про все з добром. Вчіться подумки відгороджуватися від будь-якого негативу, тоді й у житті він буде обходити вас стороною.
Жить в гармонии (4 фото)

Не тримайте зла на інших, вмійте прощати. Є така приказка: збираючись кинути в когось брудом, пам’ятайте, що вона може й не долетіти до неї, а ви обов’язково запачкаетесь. Навчившись прощати інших, ви навчитеся прощати і самого себе, а це дуже важливо. Все повертається бумерангом. Ви злі на когось сьогодні, а завтра і самі станете об’єктом злості і образи. Чим швидше ви пробачте іншого, тим легше буде самому.
Жить в гармонии (4 фото)

Під лежачий камінь вода не тече – це ще одне прислів’я, якої потрібно дотримуватися, якщо хочете щось змінити в житті. Аби розвиток не зупинялося, потрібно постійно перебувати в стані дії. Варто велосипедисту перестати крутити педалі, він впаде, він змушений постійно діяти, щоб мчати вперед. Так відбувається і в житті: крутишся, і ти попереду, кинув крутитися – і ти вже впав.

Ви часто нарікаєте на нерозуміння з боку знайомих або близьких? А ви самі завжди і всіх розумієте? Почніть з того, що вислухайте людини, яка цього потребує, постарайтеся зрозуміти його, поставте себе на його місце, щоб зрозуміти мотиви його вчинків. Тільки взаєморозуміння дає спокій.
Жить в гармонии (4 фото)

Ви жадаєте перемог? А над ким ви хочете їх здобути? Є такий вислів, що у кожного з нас є один ворог – ми самі. Інший раз в пориві гніву ми здійснюємо непоправні вчинки, від яких самі ж і страждаємо. Отже, потрібно навчитися справлятися з гнівом, вчитися не здійснювати вчинки зопалу. Потрібно навчитися здобувати перемогу над самим собою, над своїми думками, і, як наслідок, своїми вчинками. Це нелегко, адже думка непідвладна і приходить без нашого відома. Але ж ми в силах зробити, щоб вона не затрималася в нашій голові.

Ви прагнете до гармонії? Ви шукайте шляхи її досягнення? А ви впевнені, що їх потрібно шукати ззовні? Багато хто з нас міркують приблизно так: «Ось знайду людину, з якою створю сім’ю, і буду жити щасливо. В моїй душі настане гармонія». Або, як варіант, поміняю машину, розширю житлоплощу, знайду більш високооплачувану роботу, зроблю кар’єру. Але, чим більшого досягаєш, тим вище потреби. Хіба так можна дочекатися гармонії? Завжди буде відчуватися якийсь дисбаланс в житті. Вся справа в тому, що гармонія в душі ніяк не пов’язана з достатком, становищем у суспільстві або взаєминами з протилежною статтю. Переставши хотіти більше, ніж маєш, ти відчуєш ту саму гармонію в душі.

Навчіться зіставляти життєві події. Пропускайте все через призму «зате». Наприклад: я не маю автомобіля, щоб пересуватися по місту, зате у мене є можливість ходити, рухатися, значить, я не наберу зайву вагу. Або так: у мене болить голова (ноги, руки, спина), зате я живий, а ось у мого сусіда, який помер тиждень тому, вже нічого не болить. Таке ставлення до життя і називається оптимізмом. А ще навчіться дякувати життя за все, що у вас є, ворогів за те, що дали вам хороші уроки, і себе самого завжди знайдеться за що подякувати!