Цікаві факти про піцу (10 фото)

0
811

Ми маємо уявлення, в чому відмінність між вероні і папероні, знаємо самий дивовижний рецепт приготування піци в домашніх умовах. На сьогоднішній день смачну піцу вже давно готують не тільки в Італії і тому є живе підтвердження – так у піцерії Папа Джон (papajohn.com.ua) крім тонкого ароматного смаку найкращої піци здійснюється пряма доставка піци покупцеві. Можна багато дискутувати з приводу її приготування, але існують цікаві факти про піцу, які багатьом не відомі:

Перша піцерія, була заснована в Неаполі, яка розпочала свою діяльність ще у вісімнадцятому столітті, вона працює і зараз, тут варто зазначити, що протягом усього цього часу вивіска так і не змінилася – «Antica».
Интересные факты о пицце (10 фото)

У тому, що піцу придумали в Італії, оспорюється досі багатьма державами, наприклад, вчені з Норвегії доводять – піцу винайшли легендарні вікінги, існують дані про грецьких і єгипетських коріння цього популярного страви, також винаходу піци згідно з деякими історичними даними, ми зобов’язані відомому римлянину Лукулл.

Сама величезна піца. Незаперечним по сьогоднішній день вважається показник жителів міста Норвуд (ПАР). Вони приготували величезну піцу в 1990 році, розмір якої 37, 4 метра.
Интересные факты о пицце (10 фото)

Цікавий медичний факт, що хворі, які страждають легкою формою шизофренії приймають апельсиновий аромат, як запах готової піци.

В Італії придумали так звану «конусну піцу», для зручного поїдання продукту під час пересування.

У 1889 році популярного в той час неаполітанського кухаря Раффаеле Эспозипо запросили приготувати піцу для королівської сім’ї. Після заходу королівська особа погодилася дати назвою страви своє ім’я.
Интересные факты о пицце (10 фото)

Однією з дорогих є піца за 8300 євро, яку виготовляють у місті Агрополи. Розмір страви двадцять сантиметрів, а називається «Людовик XIII». Ця вартість визначається складом: спеціальна борошно, червона сіль з Австралії.
Интересные факты о пицце (10 фото)

В одному закладі міста Риму приготували піцу, ціна якої склала $3655. Це був подарунок господаря закладу своїй дружині до святкування Святого Валентина. Інгредієнтами послужили: ікра просочена шампанським, скибочки м’ясо молодого оленя, лобстери і харчові прикраси. Назвали цей кулінарний шедевр у честь знаменитого кіногероя – «Піца Рояль 007».
Интересные факты о пицце (10 фото)

Вживання піци, істотно знижує ймовірність ракових утворень.

Косметолог Дучо Креши придумав унікальну серію ароматів з запахами піци.
Интересные факты о пицце (10 фото)

У 2010 році в Каліфорнії відбувся конкурс з поїдання піци, володарем головного призу став корінний жительДжоуи Чэстнат з’їв десяти хвилинний відрізок часу 45 шматочків.

У Сполучених Штатах Америки відповідно указу 1987 року, жовтень на державному рівні визнали місяцем піци.

Придумана спеціальна машина для приготування піци let’s Pizza, яка виготовляє блюдо з закладених у неї інгредієнтів. Вся процедура, починаючи від замісу тіста, і до виходу вже упакованої піци займає приблизно 3 хвилини, начинку можна вибрати самому. Спостереження за приготуванням здійснюється через спеціальне скло.
Интересные факты о пицце (10 фото)